Hakkımızda

Mimari proje, iç mimari proje, konsept tasarımı ve uygulama alanlarında çeşitli kurumsal markalara ve butik projelere hizmet vermektedir. Konusunda uzman profesyonel uygulama ekiplerimiz ile tüm projelerin hem yurt içi hem de yurtdışı mimari proje tasarım ve uygulamalarını yürütmekteyiz.

Tasarım dünyasındaki değişimleri takip eden, bunu yaşanılan coğrafyanın kültürüyle birleştirmeyi esas alan bir tasarım anlayışından beslenmektedir. Bu anlayış çerçevesinde malzemenin tasarımdaki yerini sorgulayarak mekânsal organizasyonlarda da bu malzeme çeşitliliğinden faydalanır. Proje tasarımlarını mekanın ve proje konusunun gerektirdiği estetik değerler, rasyonellik ve zaman kriterlerini temel alarak büyük bir titizlikle ortaya koymayı hedefler.

Tasarımlarında belirli bir tipolojiye bağlı kalmak yerine mekanın ruhunun ve proje konusunun gerektirdiği fonksiyonellik ilkesini bırakmadan güncel, otantik ve yerellik konularını derinlemesine inceleyerek projeye aktarmayı hedefler. Tasarlanan mekanların sadece mimarlık disiplini ile değil, konunun kendi disiplinin gerektirdiği fonksiyonelliği algılamaya çalışarak bakış açısını sürekli zenginleştirmeyi hedefler. Böylece uygulama alanında malzemeleri ve formları olduklarından farklı yerlerde kullanarak çeşitlenmeyi ve projeler üzerinde tüm kullanıcılar için kolayca algılanabilir farklılıklar yaratmayı hedefler. Tasarıma sürekli değişen, dinamik, sorgulama odaklı bir merkezden şekil vermeyi gerçekleştirir.

Kafe, Restaurant, Mağaza, Konut, Ofis, Otel projeleri çalışma konuları arasındadır. Projenin farklı alanlarındaki ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmek için tasarım ekibi farklı dallarda uzmanlaşmış kişilerden oluşturulmuştur. Burada ki amaç, kullanıcı profilini doğru tanımlamak ve her projede birbirinden farklı kuruma (kişiye) özel çözümleri, yaşantıyı ön planda tutarak estetik değerler çerçevesinde geliştirmektir.